?

Log in

No account? Create an account
 

Не прошло и трех лет... (хотя прошло, пожалуй) - Дмитрий Максимов — ЖЖ

About Не прошло и трех лет... (хотя прошло, пожалуй)

Previous Entry Не прошло и трех лет... (хотя прошло, пожалуй) 15 мар, 2017 @ 13:57 Next Entry
РНБО заборонила рух вантажів через лінію зіткнення на Донбасі

https://hromadske.ua/posts/rnbo-pryiniala-rishennia-prypynyty-rukh-vantazhiv-cherez-liniiu-zitknennia-na-donbasi

Рада національної безпеки і оборони прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення до самоназваних Донецької та Луганської республік. 

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. 

«На виконання рішення РНБО сьогодні до 13:00 всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті силами Національної поліції та Національної гвардії», — заявив він.

За його словами, рішення не стосуватиметься гуманітарних вантажів. 

За словами президента Петра Порошенка, триватиме блокада вантажів «до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств». 

У зв'язку із рішенням РНБО, Кабінету Міністрів доручено розробити і запровадити план заходів із забезпечення функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України.

«Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Нацгвардії за участі Служби безпеки України доручено припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення залізничними і автомобільними шляхами та створити умови для залучення громадського контролю щодо виконання цього рішення», — додав секретар РНБО.

Також МВС, Нацполіції, Національній гвардії та СБУ було доручено вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки та протидії диверсійним і терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

Крім того, Національному банку України, Службі безпеки України доручено проаналізувати діяльність банків, у капіталі яких є частка державних банків РФ, та протягом доби внести відповідні пропозиції, зокрема щодо запровадження проти них санкцій...

---

Угадайте, россиянцы, с чьих налогов сейчас увеличат транши на еду свободным ЛДНР-ам?

P.S. Хотя уныло как-то «до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств»
Оставить комментарий
Top of Page Разработано LiveJournal.com