Дмитрий Максимов (dmitry_maximov) wrote,
Дмитрий Максимов
dmitry_maximov

Не прошло и трех лет... (хотя прошло, пожалуй)

РНБО заборонила рух вантажів через лінію зіткнення на Донбасі

https://hromadske.ua/posts/rnbo-pryiniala-rishennia-prypynyty-rukh-vantazhiv-cherez-liniiu-zitknennia-na-donbasi

Рада національної безпеки і оборони прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення до самоназваних Донецької та Луганської республік. 

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. 

«На виконання рішення РНБО сьогодні до 13:00 всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті силами Національної поліції та Національної гвардії», — заявив він.

За його словами, рішення не стосуватиметься гуманітарних вантажів. 

За словами президента Петра Порошенка, триватиме блокада вантажів «до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств». 

У зв'язку із рішенням РНБО, Кабінету Міністрів доручено розробити і запровадити план заходів із забезпечення функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України.

«Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Нацгвардії за участі Служби безпеки України доручено припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення залізничними і автомобільними шляхами та створити умови для залучення громадського контролю щодо виконання цього рішення», — додав секретар РНБО.

Також МВС, Нацполіції, Національній гвардії та СБУ було доручено вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки та протидії диверсійним і терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

Крім того, Національному банку України, Службі безпеки України доручено проаналізувати діяльність банків, у капіталі яких є частка державних банків РФ, та протягом доби внести відповідні пропозиції, зокрема щодо запровадження проти них санкцій...

---

Угадайте, россиянцы, с чьих налогов сейчас увеличат транши на еду свободным ЛДНР-ам?

P.S. Хотя уныло как-то «до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств»
Tags: политика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments